İstanbul Sağlık Fuarı 2017

“İlaçta Ar-Ge ve İnovasyon Sempozyumu” kapsamında Genel Müdürümüz Sn. Dr. Seyfullah Dağıstanlı; “Özel Sektörün Ar-Ge ve İnovasyonlardan Yararlanma Koşulları” hakkında konuşması ve Genel Müdür Yardımcımız Sn. Dr. Hüseyin Yılmaz’ın “İlaçta Yerelleşme” oturum başkanlığı ile katkı sağlanmıştır.

Sağlık sektörüne ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamak amacıyla 29 Kasım-2 Aralık 2017 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek İstanbul Health Expo’da ülke sağlık sektörünün tüm bileşenleri bir araya gelmiştir. SGK, (Sosyal Güvenlik Kurumu), SADEFE ( Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu) ve OHSAD (Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği) işbirliği ile sempozyumlar, kongreler ve kurslar fuar ile eş zamanlı düzenlenerek, sektörün ulusal ve uluslararası tüm paydaşları için bilgi, öneri ve vizyon platformu oluşturulmuştur. Kamu kurumlarının sağlık yetkililerinin de yer aldığı fuarda, kamu hastane birlikleri ve kamu hastaneleri stantları ile katılım göstermiştir.

Fuarla eş zamanlı olarak düzenlenen, sağlık sektöründe inovasyon ve teknolojik gelişmelerin işlendiği, alanında markalaşmış konuşmacıların yer aldığı kongre ve sempozyumlarda dünya sağlık endüstrisi masaya yatırılılmıştır. Yönetici, akademisyen, tıp doktoru ve sağlık alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, sağlık sektörü öğrencileri, sağlık memuru ve hemşireler bu kongre ve seminerlerde yeni teknik ve uygulamalarla da tanışma fırsatı yakalamıştır.

Sempozyum Programı

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir