İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, Hasbiotech İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“Hasbiotech”) ne ait olan bu site yoluyla bilgilerin toplanması, kullanımı ve ifşasıyla ilgili ilkeleri belirlemektir. Hasbiotech internet sitesini ziyaret edenlerin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı gösterir ve bilgileri koruma altına alır.

Sitenin bazı alanları belirli araçlardan faydalanabilmeniz veya faaliyete katılabilmeniz için kişisel bilgilerinizi sunmanızı gerektirebilir. Bu bilgiler, açıklanan amaç doğrultusunda kullanılabilir ve yalnızca aşağıdaki kişilere ifşa edilebilir;

a) Hasbiotech’ in iştirakleri
b) Hasbiotech’ in ticari faaliyetlerini yerine getirmesine yardımcı olan üçüncü hizmet sağlayıcıları
c) Sitenin satışı, devri ve transferi halinde alıcı tarafı yasalar uyarınca gerekli olan durumlarda ilgililere veya talep üzerine resmi makamlara.

Üçüncü kişilerin yasadışı şekilde bilgi edinmesinden ise Hasbiotech sorumlu tutulamaz.

Gönüllü olarak verdiğiniz bilgiler haricinde; sitenin ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenlenmesi ve geliştirilmesi amacıyla pasif bilgiler edinilebilir. IP adresiniz, internet sağlayıcı türünüz, domain isminiz, siteyi ziyaret sayınız ve sitede kalma süreniz gibi veriler “pasif bilgiler” dahilindedir. İzniniz olmadığı takdirde,  bu bilgiler ifşa edilemez, yalnızca dahili kullanım amacıyla saklanabilir.

Kişisel verilerinizin güncelliğini sağlamanın yanı sıra, verilerin düzeltilmesini veya silinmesini talep etme hakkına sahipsinizdir.Bu verilerin kullanımı veya işbu gizlilik politikasına dair soru / şikayetleriniz hakkında info@hasbiotech.com adresine yazarak iletişime geçebilirsiniz. Hasbiotech, her ne kadar kişisel bilgilerinizi korumak adına makul adımlar atsa da, hiçbir internet sitesinin tamamen güvenli veya hatasız olmadığını belirtmek gerekir. Bu bağlamda Hasbiotech’ in Gizlilik Politikası üzerinde değişiklik yapabileceğini, ilgili tüm şartları okuyup anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.